Punkty Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

UWAGA: Komunikat dla Beneficjentów nieodpłatnej pomocy prawnej

Informujemy, iż z powodu zagrożenia COVID-19 we wszystkich punktach na terenie Gdańska zawieszone zostało świadczenie nieodpłatnej pomocy prawnej poprzez osobistą wizytę w punkcie.

Do odwołania nieodpłatna pomoc prawna jest udzielana poprzez środki porozumiewania się na odległość, tj. w szczególności telefonicznie i poprzez pocztę elektroniczną.

W celu skorzystania z porady należy zarejestrować się na poradę poprzez dedykowany formularz dostępny pod adresem: https://np.ms.gov.pl/pomorskie/m.%20Gda%C5%84sk

Nasi prawnicy będą się z Państwem kontaktować telefonicznie o umówionej porze.

Pytania prawne można również kierować na adres e-mail: klinikaprawa@teneo.org.pl.

Wyłącznie w szczególnie uzasadnionych przypadkach prosimy o kontakt tel. pod nr: +48 690 074 609.

O Fundacji

Fundacja Teneo powstała 15 kwietnia 2010 roku jako inicjatywa młodych prawników zainteresowanych urzeczywistnianiem idei społeczeństwa obywatelskiego i podnoszeniem świadomości prawnej społeczeństwa.

Dowiedz się więcej

Wsparcie Fundacji

Wszystkich, którym bliskie są cele statutowe Fundacji TENEO, zachęcamy do udzielenia wsparcia. Każda, nawet najmniejsza darowizna stanowić będzie wymierne wparcie działalności Fundacji oraz jej projektów.

Dowiedz się więcej

Nasza strona korzysta z plików cookies. Są to pliki pozwalające na korzystania z narzędzi analitycznych, marketingowych i społecznościowych.

Rozumiem i akceptuję